Omaniku käsiraamat - Kasutusjuhend - Kasutusjuhend
Tasuta Juhendid - Free omanikud Juhendid - Kasutusjuhendid Tasuta
Omaniku kasutusjuhendite ТV
Omaniku kasutusjuhendite Kaamerad
Omaniku kasutusjuhendite Kodumasinad
Omaniku kasutusjuhendite Mängijad lindistajad
Omaniku kasutusjuhendite Videokaamera
Omaniku kasutusjuhendite Arvutid
Omaniku kasutusjuhendite Helisüsteemid
Omaniku kasutusjuhendite Telefonid
Omaniku kasutusjuhendite Mängud
Omaniku kasutusjuhendite Kodu
Omaniku kasutusjuhendite Autod mootorrattad
Omaniku kasutusjuhendite Tööriistad
Omaniku kasutusjuhendite Väikeseadmed

Kasutustingimused Kasutusjuhend.comhttp://www.kasutusjuhend.com on veebisait, mida haldab LOV Concept koos pealinna € 1500, peakorter asub aadressil 103 bis rue d'Amboile - 94430 Chennevières Sur Marne, registreeritud RCS Creteil numbri 509 046 967 (edaspidi "Concept LOV") E-Mail: contact@lovconcept.fr. Juurdepääsu sellele saidile või selle sisu, brauser või allalaadimine või lähetamise või uploading sellele saidile või muu kasutamine selle saidi ja selle sisu kui registreeritud kasutaja või külaline deklareerimata olete nõus, et vastavad need tingimused muutmata kujul (mis vastab lepingu sõlmimise ja sinu vahel Lovconcept) ning järgima kõiki õigusnorme, on autentne. Kasutaja ainuisikuliselt vastutav omandamise kulud riist-ja tarkvara vaja sisenemiseks.Kasutaja ainuisikuliselt vastutav maksude tasumise või telefoni kaudu, mis on vajalikud sisenemiseks ja sellega seotud teenused.

Autoriõigus

Tööd esitatakse kohapeal kuuluvad nende autorile, kes möönis, esindusõiguste sellel veebilehel äriühingu Lovconcept. Seega iga täieliku või osalise reprodutseerimise ilma autori loata on keelatud ja kujutab endast rikkumist karistatakse artiklites L.335-2 jj koodeksi intellektuaalne omand. Juhul, kui töö on esitatud leheküljel rikub omandiõigust kolmandale isikule, Lovconcept nõus tagasi kohe tööd kõnealuse tegevuskohaga, kui vaidlustas aluseks. Kolmandatele isikutele, kes väidavad iga omandisse kõnealune töö peab Lovconcept, oma taotluse tagasivõtmisest tööd, kõik dokumendid ja / või õigustus, mis tõendab tema õigust töös. Välja arvatud tööde eespool mainitud, kuuluvad autorile, üldine struktuur, samuti tarkvara, teksti, pilte animeeritud või mitte, teavad, kuidas ja kõik teised koostisosad sellel saidil on ainuomandisse Lovconcept. Igasugune täielik või osaline reprodutseerimine sellel veebilehel mis tahes viisil ilma loata Lovconcept on keelatud ja kujutab endast rikkumist karistatakse artiklites L.335-2 jj koodeksi intellektuaalne omand. Lovconcept ja logode ilmumise saidil on registreeritud kaubamärgid ja kuuluvad Lovconcept ja / või tema partnerite või kaubamärgid. Igasugune täielik või osaline reprodutseerimine nende kaubamärkide või logosid teha ilma loata Lovconcept on keelatud, nagu on määratletud artiklites L.713-2 ja L.713-3 koodeksi intellektuaalne omand. Lovconcept annab teile nonexclusive õigus kasutada saidi sisu isiklikuks kasutamiseks ja mitte kaubanduslik. Piiratud luba kasutada Saidi sisu (selleks eespool), mis on spetsiaalselt seotud nõuet tunnustama, austama ja kaitsma seotud üksikasjade suhtes autoriõigus, kaubamärk ja kõik muud kaitsemeetmed õigusi saidi sisu. Kasutaja ei ole omandada õigused e-posti aadressi, URL või muid isiklikke tunnus omistatud saada teenuseid selle saidi kaudu või et ta on valinud. Kasutaja piiratud õiguste kasutamisega seotud selline tunnus / aadress kehtib ajaks registreerimisel / kasutaja konto lehele sisenemiseks või nendega seotud teenuseid. Kui Lovconcept lõpetab kehtivuse ajal mis tahes põhjusel, Lovconcept vabalt kasutada tunnuskood / aadress ise või edastada selle teise kasutaja.

Vastutus

Lovconcept ei saa garanteerida, täpsuse ja täielikkuse sisalduva teabe sellele saidile. Lovconcept ka jätab endale õiguse muuta ilma eelneva etteteatamiseta sisu sellel saidil ilma vastutuse tekkimist. Lovconcept Samuti ei ole vastutav ühegi otsese või kaudse materiaalse või immateriaalse igasuguse seotud osalise kasutamise sisalduva teabe sellele saidile. Lovconcept teha ka puudub kontroll sisu üle kolmandate osapoolte veebilehtedele osutatakse hüperlinke ja seetõttu ei vastuta selles osas. Ei Lovconcept ega ükski teine ​​osapool on seotud tootmise, tarnimise, disain või hooldust kõigi või osa Internet esitlus või lehekülge või esitlused, mis on seotud meie, ei vastuta mingil moel kas otsese või kaudse kahju või kahjustus või viga, mis võivad tekkida pärast juurdepääsu, kasutamise või võimetus kasutada internetti esitamine Lovconcept või ettekandeid, mida nad on seotud.

Andmekaitse

During your Internet, võidakse teil paluda avalikustada isiklikku informatsiooni teile. Kooskõlas seadusega "Informatique et Libertés" (seadus nr 78-17, 8. jaanuar 6, 1978), on teil õigus kasutada, muuta ja kustutada andmeid oma andmed. Võite kasutada, teatades meile e-posti aadressil contact@lovconcept.fr. Küpsiseid kasutatakse koguda ja talletada andmeid saidi külastajad. Viimast ei saa kasutada isiku tuvastamiseks külastajate ja või olla seotud isikuandmed. Kasutatakse ainult selleks, et optimeerida kohas. Oleme partneriks ValueClick pakkuda reklaami ja / või koguda teavet ajal Teie külaskäikudel meie kodulehel, et ValueClick võib kasutada küpsiseid või elektrooniline "WebBeacons" koguma navigatsiooniteabe kuid mitte mingil juhul teie isikut tuvastava ajal oma külastamise eest, kuid aidata meil näidata reklaame rohkem sidemeid oma navigatsioonisüsteemi. Teavet selle teema kohta ja meetodeid, mida käitumis reklaam (Käitumis reklaam) või keelduda (OptOut) kasutab anonüümset infot aadressil (https://admin.valueclickmedia.com/optout/index.html)

Kohaldatav õigus - Kohtualluvus

Nende üldtingimuste reguleerib Prantsuse õigus. Kõik vaidlused kehtivust, tõlgendamist ja täitmist sellest, esitatakse pädevatele kohtutele Creteil.Copyright © Kasutusjuhend.com Kõik õigused kaitstud.

Sitemap


Kasutusjuhendid TV, plasma TV, LCD TV :
Kasutusjuhendid TV, plasma TV, LCD TV

Kasutusjuhendid digitaalkaamerad, Reflex kaamerad, digitaalkaamerad :
Kasutusjuhendid digitaalkaamerad, Reflex kaamerad, digitaalkaamerad

Kasutusjuhendiddigitaalsed videokaamerad, HD videokaamerad, Hard Disk Drive videokaamerad :
Kasutusjuhendiddigitaalsed videokaamerad, HD videokaamerad, Hard Disk Drive videokaamerad

Kasutusjuhendid Helisüsteemid, Stereosüsteemid, Kodukino Süsteemid :
Kasutusjuhendid Helisüsteemid, Stereosüsteemid, Kodukino Süsteemid

Kasutusjuhendid autod, Mootorrattad, ATV :
Kasutusjuhendid autod, Mootorrattad, ATV

Kasutusjuhendid sülearvutid, printerid, arvutid :
Kasutusjuhendid sülearvutid, printerid, arvutid
Kasutusjuhendid tooriistad, Drills, muruniidukid :
Kasutusjuhendid tooriistad, Drills, muruniidukid

Kasutusjuhendid pesumasinad, Nõudepesumasinad, Mikrolaineahjud :
Kasutusjuhendid pesumasinad, Nõudepesumasinad, Mikrolaineahjud

Kasutusjuhendid lauamängud, Videomängude, mangud :
Kasutusjuhendid lauamängud, Videomängude, mangud

Kasutusjuhendid kodus, Domotics, mööbli paigaldamine :
Kasutusjuhendid kodus, Domotics, mööbli paigaldamine

Kasutusjuhendid Mobiiltelefonid, nutitelefonid, telefon Aksessuaarid :
Kasutusjuhendid Mobiiltelefonid, nutitelefonid, telefon Aksessuaarid

Kasutusjuhendid DVD mängijad, Blu Ray mängijad, salvestajad :
Kasutusjuhendid DVD mängijad, Blu Ray mängijad, salvestajad